Den podnikatelů České republiky, SME Exportní fórum

Den podnikatelů České republiky, SME Exportní fórum

AMSP ČR pořádá již IX. ročník prestižní akce AMSP ČR „Den podnikatelů České republiky“, který se koná 24.listopadu 2011 od 17:00 h v hotelu Ambassador-Zlatá Husa, Václavské nám. 5-7, Praha 1. Záštitu poskytl předseda vlády Petr Nečas. V přímé debatě se zúčastní zajímaví hosté. Jako doprovodnou akci organizujeme SME Exportní fórum od 14:30 h tamtéž.

Hlavním bodem programu Dne podnikatelů České republiky bude přímá debata moderovaná předsedou představenstva AMSP ČR, na téma „Kam bude směřovat malé a střední podnikání v příštím roce? Krize je za námi nebo před námi? Co můžeme očekávat od státu? Kam investovat?“

V debatě vystoupí členové vlády a politici, zástupce úspěšného podniku, významný analytik a investor. Hosty budou: místopředsedkyně vláda Karolína Peake, ministr průmyslu a obchodu Martin Kuba, ministr dopravy Pavel Dobeš, primátor hl.m.Prahy Bohuslav Svoboda a dále majitel společnosti SAPELI Jindřich Procházka, analytik a ředitel společnosti CYRRUS, člen NERV Jan Procházka a investor Ivan Pilný.

Zároveň jsme pro Vás připravili doprovodné „SME Exportní fórum“ od 14:30 h tamtéž na téma „Jak zpomalení růstu světové ekonomiky poučilo naše exportéry?“ O své poznatky se podělí zástupci konkrétních exportujících firem; očekávané trendy a plánované novinky na příští rok Vám představí zástupci České exportní banky, GE Money Bank a Českomoravské záruční a rozvojové banky.

Děkujeme všem členům, pozorovatelům a partnerům, kteří se již registrovali na tuto akci. Poslední volná místa jsou k dispozici do středy 23.11.2011 do 15:00 h, poté se registrace uzavírá. Účast na obou akcích je bezplatná.

Pozvánka - DP 2011 Pozvánka – DP 2011 (323,02 KB)

Registrace ZDE.X