Podcasty

Podcasty

2.Podcast AMSP ČR: Co mají malé a střední podniky společného s vesmírným průmyslem?

 

Vážení příznivci AMSP ČR,

máme pro vás druhý podcast naší asociace, a to na téma: Co mají malé a střední podniky společného s vesmírným průmyslem?

Naším hostem byl Petr Kapoun, ze společnosti S. A. B. Aerospace

Zde si můžete přehrát náš podcast.

Můžete taky vyzkoušet náš Youtube: ZDE

Nebo SPOTIFY: ZDE


Záznam z webináře: S digitalizovaným obchodem získáte nové zákazníky a ti stávající utratí více, AMSP ČR a SNADNEE  (25. 6. 2020)

 

Jak dělat digitální obchod v „offline“ oborech? Obchod je dnes hlavně o zážitku vašich zákazníků. Musíte zaujmout, projevit zájem, a hlavně vědět o zákazníkovi maximum. Co dělají firmy, které mají spousty zákazníků, každému nabízejí individuální přístup a přesto jejich obchodní tým nemá desítky lidí? Mají všechny procesy pečlivě digitalizované a automatizované. Systémy je upozorňují jen na to důležité a rutinní činnosti provádí za ně. Výsledek? Zákazníci utrácejí více.

ZÁZNAM naleznete ZDE.


Záznam z webináře pro majitele rodinných firem (24. 6. 2020)

Nestihli jste sledovat on-line webinář pro majitele rodinných firem?

Záznam celého webináře naleznete ZDE.

Témata webináře:

  • Krize ve firmě jako příležitost k upevnění rodinných vztahů
  • Výhody registrace rodinných firem a výsledky nejnovějšího průzkumu rodinného podnikání
  • Role rodinných firem při obnově českého hospodářství

 

Vystupující:
Ing. Libor Musil, místopředseda představenstva AMSP ČR, majitel LIKO-S, a.s. a držitel ocenění Equa bank Rodinná firma roku 2014 a Eva Svobodová, MBA, členka představenstva a generální ředitelka AMSP ČR.


Záznam webináře AMSP ČR: Krizové řízení

 

Na webináři budou uvedeny konkrétní příklady a zkušenosti krizového řízení – vytvoříme ,,vzorovou fiktivní“ společnost. Dozvíte se například: jak analyzovat finanční a obchodní situaci, jak jednat s věřiteli, dozvíte se o přípravě reorganizace společnosti, o zahájení procesu insolvenčního řízení, jak vyřešit majetkovou strukturu a následný prodej podniku a mnohem více.

Záznam naleznete ZDE.


Podcast „Rodinná firma – rodina nebo firma?“

Vážení příznivci AMSP ČR,

máme pro vás první podcast naší asociace, a to na téma „Rodinná firma – rodina nebo firma?“ Krásy i úskalí rodinného podnikání a jak na generační výměnu.

Naším hostem byl Ing. Libor Musil, místopředseda představenstva AMSP ČR, majitel rodinné a.s. LIKO-S ze Slavkova u Brna a držitel ocenění Equa bank Rodinná firma roku 2014.

Zde si můžete přehrát náš podcast. (Když se Vám celé políčko zatmaví, tak nebojte se kliknout v levé části na tlačítko pustit, i když nebude vidět. Přehrávání by mělo jít i tak)

když tak vyzkoušejte  náš Youtube: ZDE

Nebo SPOTIFY: ZDE

 

 X