Potřebujete investora pro Váš záměr?

Potřebujete investora pro Váš záměr?

Blíží se uzávěrka do projektu INVESTICE DO NÁPADU, který má za cíl zprostředkovat spolupráci mezi lidmi či firmami se zajímavým podnikatelským záměrem a mezi investory.  Máte nápad, jak rozšířit Vaše podnikání? Potřebujete silného stabilního partnera? Nebo chcete rozjet novou firmu? Získat můžete 1-300 000 000 Kč. Uzávěrka pro zasílání přihlášek je 22.11.2010.

Projekt INVESTICE DO NÁPADU organizuje společnost GENTEA know-how ve spolupráci s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR a týdeníkem E15. Naším společným cílem je podpořit lidi s dobrým nápadem. Nezáleží na tom, jste-li zkušeným podnikatelem, firmou, nebo skupinou studentů. Hledáme talenty s ideou, odvahou, invencí a odhodláním realizovat svůj nápad.

Díky tomuto projektu mohou účastníci získat:

  • Investiční kapitál v hodnotě 1 – 300 000 000 Kč
  • Zajímavý úhel pohledu zkušených podnikatelů
  • Investora či strategického partnera pro svůj záměr
  • Nového obchodního partnera

Setkání probíhají v úzké skupině investorů, popřípadě i na individuální bázi. Naším úkolem je vybrat ty projekty, které by mohly být pro naše klienty zajímavou investiční příležitostí, korespondují s jejich oblastí zájmu a jsou velmi dobře promyšlené.

Uzávěrka přihlášek podnikatelských záměrů proběhne 22. 11. 2010.  

Pokud si se zpracováním podnikatelského záměru nejste jistí, společnost GENTEA know-how ráda poskytne konzultační služby od zkušených manažerů. Pro usnadnění Vaší je pro Vás připravena doporučená osnova podnikatelského záměru (zde) a formuláře pro sestavení rozpočtu a cash-flow (zde). 

Více informací najdete na www.investicedonapadu.cz.X