Přednáška FIRMA BUDOUCNOSTI (veletrh FOR INDUSTRY), 16.5.2018 od 10:30 hod.

Přednáška FIRMA BUDOUCNOSTI (veletrh FOR INDUSTRY), 16.5.2018 od 10:30 hod.

 

 

Přednáška: Firma budoucnosti

PVA Letňany, Praha

16.5.2018 od 10:30 do 13:00 hod.

 

Digitální firma 2018

Jaký je stav digitalizace u českých firem a živnostníků? Jaké technologie jim dokážou zjednodušit život nebo přinést nový byznys? Přednáška ukáže zkušenosti z českých firem a konkrétní příklady toho, jak úspěšně zavádět technologie – ať už do nových či tradičních firem.

Jak na digitální produktivitu?

Mobilní telefony a tablety mohou svým uživatelům přinést nejen komfort, ale také způsob, jak pracovat efektivněji, rychleji či z jakéhokoli místa v ČR i zahraničí. Jaké jsou ty nejlepší aplikace, které vám usnadní práci? Jaké si telefon nastavit tak, aby vám opravdu sloužil a pomáhal? A jak se z velkého množství práce nezbláznit?

Sociální sítě v B2B – jsou opravdu pro všechny?

Na Facebooku nejsem. Twitter neznám. LinkedIn nepoužívám. Ale jak to, že jsou zmíněné sociální sítě tak úspěšné? Protože tam je obrovské množství lidí – a mezi nimi i vaši zákazníci. Jaké sociální sítě jsou vhodné zrovna pro vaši firmu, jak je využívat nebo jaké jsou úspěšné firmy či jednotlivci, které tyto sítě dobře využívají v oblasti B2B ukáže přednáška o sociálních sítích.

Přednášející:

  • Filip Dřímalka

Pomáhá firmám s digitálními inovacemi a digitalizací. Společně s jeho zákazníky vymýšlí nové produkty a služby, navazuje technologická partnerství a objevuje další příležitosti v digitálním světě. Tyto projekty pak nabízí řadu firemních služeb souvisejících s digitalizací. Mezi zákazníky jeho konzultační firmy patří firmy jako Škoda Auto, O2, E.On, LMC, AXA, T-Mobile, Inoutic/Deceuninck, Moneta a další. Jako partner projektu Digital Ventures působí jako andělský investor a pomáhá rozvíjet technologické startupy zaměřené na digitalizaci firem. Vytvořil „1-2-3-4 Innovation FrameworkTM“ – první reálný návod pro digitální transformaci. Tato metodika pomáhá jeho klientům identifikovat příležitosti k inovacím, inspirovat zaměstnance a rozvíjet jejich digitální dovednosti, otevírat cestu k partnerům, startupům a technologickým firmám a nastavit způsob, jak řídit digitální transformaci nebo její části od A do Z.

 

Vstup zdarma po předchozí registraci.       

 X