Pro začínající podnikatele

Pro začínající podnikatele

Ve spolupráci s advokátní kanceláří PRK Partners s.r.o. a BDO Tax s.r.o. jsme pro vás připravili základní informace potřebné k zahájení podnikání.  
© PRK Partners s.r.o. advokátní kancelář, BDO Tax s.r.o. – všechna práva vyhrazena. Informace obsažené v níže uvedených pdf. souborech nelze považovat za právní ani daňové rady, nejsou vyčerpávající a nejsou zamýšleny pro žádné konkrétní použití. Před aplikací zde obsažených informací nebo rozhodnutím učiněným na jejich základě doporučujeme vyhledat nezávislou a odbornou právní či daňovou konzultaci.

Průvodce podnikáním v ČR Průvodce podnikáním v ČR (1,21 MB
 

AMSP ČR doporučuje:

Z__klady_podnik__n___1.jpg

Základy podnikání

Teoretické poznatky, příklady a zkušenosti českých podnikatelů

autor: Jitka Srpová, Václav Řehoř  a kolektiv

ISBN: 978-80-247-3339-5

formát: B5

vazba: V8

počet stran: 432

prodejní cena: 498 Kč

vydala: Grada Publishing, a.s., www.grada.cz

 

Anotace:

Uznávaní autoři, mezi nimiž jsou i majitelé úspěšných českých firem, nositelé ocenění Podnikatel roku a odborníci z VŠE, připravili komplexní publikaci pro všechny, kteří se chtějí pustit do podnikání nebo již podnikají, ale chtějí se dozvědět další nové informace. Kniha nemá svým praktickým zaměření a nábojem na českém trhu obdoby a žádný student ekonomického zaměření či podnikatel, který chce dosáhnout ve svém podnikání úspěchu, by ji neměl minout. Kromě mimořádně cenných teoretických poznatků v knize najdete mnoho praktických doporučení, rad, příkladů a případových studií. Zjistíte, co byste měli zvážit, než začnete podnikat, a co musíte udělat pro zahájení podnikatelské činnosti, seznámíte se s tím nejdůležitějším, co podnikatel musí vědět z oblasti managementu, marketingu, řízení lidských zdrojů a finančního řízení. V závěru se s vámi úspěšní čeští podnikatelé podělí o svůj podnikatelský příběh, dozvíte se, v čem tkví tajemství jejich úspěchu.X