Časopis TRADE NEWS získal certifikát vysoké profesionální úrovně

Časopis TRADE NEWS získal certifikát vysoké profesionální úrovně

Dvouměsíčník o obchodu TRADE NEWS, který vydává společnost ANTECOM od září 2012 jako magazín Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR), získal certifikát vysoké profesionální úrovně TOP RATED v soutěži Zlatý středník 2012. Dostal se tak mezi top ten v kategorii Nejlepší B2B časopis, a to ve velmi tvrdé konkurenci. Tentokrát se do Zlatého středníku přihlásilo více než 1300 firemních publikací.

Tým TRADE NEWS děkuje při této příležitosti všem spolupracovníkům, čtenářům a v neposlední řadě partnerům i inzerentům, bez jejichž přispění a zájmu by časopis nemohl získat během tak krátké doby obrovskou prestiž i mezi odbornou veřejností.

„I když nás razítko TOP RATED těší, právě ocenění a zájem samotných čtenářů, které nám paralelně projevují, pro nás zůstává tou největší prioritou,“ uvedl při této příležitosti Karel Havlíček, předseda AMSP ČR, a dodal: „Nechceme nikoho funkcionářsky poučovat, nemáme ambice radit, ale hodláme zveřejňovat, co se našim podnikům podařilo, a motivovat tím ostatní. Máme velkou radost z ocenění, ale ještě větší ze zpětné reakce firem. Přiznávám, že jsme ji takovou nečekali.“

Zlatý středník je profesní soutěží hodnotící a oceňující firemní periodické a neperiodické publikace určené k reprezentaci společnosti či prezentaci výrobků a služeb zákazníkům, obchodním partnerům nebo zaměstnancům. Každoročně oceňuje periodika tištěná, elektronická i jejich dílčí texty. Soutěž pořádá tradičně PR klub od roku 2002.

TOP_RATING__AC_TRADE_NEWS_2012.jpghttps://www.viva-awa.com/sextoysindelhi www.bachelortreats.com
X