Shlédněte videopříběh vítěze soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2019 společnosti AKORD KVINT spol. s r.o. v kategorii Malé firma

Shlédněte videopříběh vítěze soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2019 společnosti AKORD KVINT spol. s r.o. v kategorii Malé firma

Equa bank Rodinná firma roku hledá inspirativní příběhy rodinných firem, které úspěšně překonaly mnohá úskalí v podnikání, zakládají si na dobrém jménu, čestném jednání a tradici firmy, kterou zamýšlejí zachovat prostřednictvím svých následníků i pro další generace. Rodinné firmy podnikají promyšleně, odpovědně, v dlouhodobém horizontu a také pomáhají v místě, kde působí. Je pro ně důležitá i podpora rodiny v podnikání či sdílení zkušeností.

Rodinnou firmu je možné přihlásit do soutěže do 10. září 2020.

Soutěž Equa bank Rodinná firma roku organizuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Generálním partnerem soutěže je Equa bank, a.s. Partnery soutěže jsou Deloitte, Amper Market, a.s., Slavia pojišťovna, a.s.

Podívejte se s námi na příběh rodinné firmy AKORD KVINT spol. s r.o., která se stala vítězem loňského ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2019 v kategorii Malé firma.

 

   Harmonogram 9. ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2020

Více informací naleznete zde:
http://www.rodinnafirmaroku.cz/

Tags:


X