Dotazník k digitalizaci ekonomiky

Dotazník k digitalizaci ekonomiky

V nadcházejících měsících bude jmenována nová Evropská komise, jedna ze stěžejních institucí Evropské unie, která navrhuje celounijní legislativu. V této souvislosti připravuje Česká republika národní priority, které bude prosazovat při sestavování programu nové Evropské komise pro její pětiletý mandát. Úřad vlády České republiky při této příležitosti připravil dotazník, který se zaměřuje na oblast digitalizace ekonomiky. Je určen firmám, které se specificky zabývají inovacemi v digitální oblasti (např. vývojem softwaru a mobilních aplikací, analýzou velkých dat, online obchodováním – e-commerce, kybernetickou bezpečností atd.), a také společnostem, které podstupují proces digitální transformace (např. zavádí robotizaci a automatizaci do výrobního procesu, využívají Internet věcí, 3D tisk, prvky umělé inteligence, či jakékoliv jiné moderní digitální systémy ve výrobě či v poskytování zboží a služeb). AMSP ČR byla požádána o distribuci tohoto dotazníku mezi své členy a partnery.

Cílem dotazníku, na nějž posíláme odkaz níže, je zjistit, jaká pozitiva a překážky pro podnikání na vnitřním trhu EU vnímá soukromý sektor právě v souvislosti s digitalizací ekonomiky.

Vaše odpovědi poskytnou důležitou zpětnou vazbou a pomohou sestavit priority České republiky tak, aby co nejvíce odpovídaly potřebám českých firem.

Budeme rádi, pokud si najdete čas pro vyplnění tohoto dotazníku, který Vám zabere přibližně 15 min. Dotazníkové šetření se uzavírá 27. srpna 2019.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdd1Lw8Jh0HaUHD0dMTqOsXFzaohwWN3BR9e1L4jFFHGQ-XaQ/viewform?usp=sf_linkhttps://www.viva-awa.com/sextoysindelhi https://www.sexvibrators.in/about_us
https://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html
https://amsp.cz/20210317-best-handheld-vacuum-cleane/
X