Ocenění Český Goodwill 2016 má rekordních 75 finalistů

Ocenění Český Goodwill 2016 má rekordních 75 finalistů

Minulý týden vstoupil do své závěrečné fáze již 4. ročník projektu Český Goodwill – ocenění pro firmy, kterých si lidé váží. 75 firem, které přijaly svou nominaci, postoupilo do finále a v září se uchází o přízeň veřejnosti i odborné poroty.

Foto_Besi___115.jpg
„Prestiž ocenění Český Goodwill s každým rokem roste“ Autor: archiv HPCG.

Z tohoto rekordního počtu vážených podnikatelů a společností může veřejnost až do konce září vybírat svůj podnikatelský vzor. „Po celé září může veřejnost zasílat hlasy svým favoritům, z nichž ten, kdo bude mít nejvíce hlasů, se stane Osobností Českého Goodwillu 2016,“ řekla Lenka Hlavatá, managing partner poradenské skupiny HPCG, která je pořadatelem ocenění. Hlasování probíhá on-line na webu projektu prostřednictvím hlasovacího tlačítka u každého z nominačních medailonků.

„Je znát každoroční nárůst známosti a prestižního vnímání ocenění Český Goodwill u veřejnosti i nominovaných firem, a to nás pochopitelně velmi těší,“ dodala Hlavatá s tím, že meziročně se jedná o více než pětinový nárůst finalistů.

Hodnotí veřejnost i porota

V září proběhne rovněž dvoukolové hodnocení odborné poroty, která vybere nejsilnější příběhy v kategoriích Tradice, Inovace, Partner a Mecenáš. Tradičně nejvíce firem se bude o přízeň poroty ucházet v kategoriích Inovace a Partner. Mezi regiony vede opět Hl. m. Praha (30 %), následována Jihomoravským krajem (12 %). Mezi nominovanými je téměř 1/3 žen podnikatelek a manažerek.

Podrobnosti o tom, kdo získá prestižní ocenění Český Goodwill 2016, budou vyhlášeny na galavečeru 20. října. „Slavnostní předání ocenění Český Goodwill 21016 se letos bude konat v Národním muzeu – Českém muzeu hudby,“ doplnila Hlavatá.

Český Goodwill má prestižní záštity

Záštity pro 4. ročník znovu poskytly Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP) a Jaroslava Jermanová, 1. místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR.

Prestižní novinkou pro rok 2016 je záštita, kterou nad oceněním převzala Mezinárodní obchodní komora a Světová federace obchodních komor se sídlem v Paříži. Nad transparentním průběhem projektu dohlíží světově uznávaná certifikační autorita TÜV SÜD Czech. Pořadatelem je tradičně česká poradenská skupina HPCG.

Pokud chcete podpořit odpovědný přístup k podnikání v České republice, zapojte se také do hlasování na www.cesky-goodwill.cz. I váš hlas rozhodne o výsledné podobě ocenění a o tom, kdo získá titul Osobnost Českého Goodwillu 2016.

loga_TZ.JPGhttps://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html