Oceňte podnikatele, kterých si lidé váží

Oceňte podnikatele, kterých si lidé váží

Od dnešního dne může široká veřejnost hlasovat a zvolit tak Osobnost Českého Goodwillu 2015. Český Goodwill je ocenění pro odpovědné a vážené české firmy, kterých si lidé váží za jejich přístup k podnikání i širokému okolí. Hlasovat o a zvolit vítěze kategorie Osobnost můžete na webu www.cesky-goodwill.cz až do půlnoci 30. září.

Třetí ročník opět zaznamenal zájem veřejnosti

„Velmi nás těší, že jsme opakovaně zaznamenali zájem veřejnosti, tedy nominujících, samotných nominovaných i partnerů projektu, který si klade nemalé cíle,“ říká Ing. Lenka Hlavatá, managing partner HPCG, poradenské skupiny, která ocenění Český Goodwill pořádá již od roku 2013. V letošním roce došlo o 15 % více nominací než v roce 2014 a do závěrečné fáze postoupilo 65 odpovědných firem, které nominovala veřejnost na toto prestižní ocenění. O prestiži ocenění svědčí i letošní záštita 1. Místopředsedkyně Poslanecké sněmovny PČR Ing. Jaroslavy Jermanové, Ministra zemědělství Ing. Mariana Jurečky, Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a Česko-německé obchodní a průmyslové komory.

 

V září rozhodne o vítězích veřejnost i odborná porota

V průběhu září, tak jako v předchozích ročnících se rozhodne o vítězích v kategoriích Osobnost (hlasování veřejnosti), Tradice, Inovace, Partner a Mecenáš (hlasování odborné poroty). „Ocenění si však zaslouží všichni, jejichž podnikatelské i životní příběhy si můžete přečíst na webu www.cesky-goodwill.cz, resp. v aktuálně chystané ročence 2015,“ dodává Hlavatá. Právě příběhy malých i velkých firem jsou hnacím motorem organizátorů a partnerů projektu. Cílem ocenění je vedle ocenění nominovaných a zvýšení jejich publicity i poukázání na důležitost soukromého sektoru pro makroekonomický dopad na českou ekonomiku a na přímý pozitivní vliv na místo působiště těchto firem a organizací.

 

Výběr je široký

Hlasovat můžete jak pro malé živnostníky a řemeslníky, přes poctivé české farmáře a potravináře až po významné průmyslové společnosti, ale i neziskové organizace a sdružení, bez jejichž úsilí by se často nedostalo pomoci těm nejpotřebnějším. Vrcholem bude opět slavnostní říjnový galavečer, v průběhu kterého bude slavnostně předáno ocenění Český Goodwill 2015 a bude i čas pro vzájemné setkání všech nominovaných. I v letošním roce v průběhu slavnostního večera proběhne dražba, jejíž výtěžek bude věnován na dobročinné účely. „Pro další ročníky jsme se s potěšením domluvili na spolupráci s Nadačním fondem Tomáše Berdycha, je tedy na co se při dražbě těšit,“ prozrazuje Markéta Nová, administrátorka ocenění Český Goodwill.

 

Další přínos ocenění

Český Goodwill se za tři roky své existence z ocenění pro vážené podnikatele stal rovněž atraktivní platformou pro sdílení informací a zkušeností napříč různými obory a podnikatelskými činnostmi. Od letošního roku byl proto spuštěn Klub Partner Český Goodwill (KPCG), jehož hlavním cílem je spojovat nominované a další partnery projektu a vzájemné sdílení zkušeností i obchodních příležitostí. Vedle čtvrtletníku, který KPCG vydává, jsou hlavní činností společenská formální i neformální setkání. Tím letos nejdůležitějším je vedle slavnostního večera zářijová Konference „Za vším hledej ženu“, která se exkluzivně koná v prostorách Poslanecké sněmovny za účasti Elišky Haškové Coolidge a dalších významných hostů.

 

Hlavními mediálními partnery jsou regionální Deník, multimediální projekt ZET skupiny Lagardère a Regie Radio Music. Projekt dále mediálně podporují Český rozhlas Region, Trade News, ČIA News, MMportal.cz a SkyPaper.cz. Partnery ocenění Český Goodwill 2015 jsou společnosti Pojišťovna VZP, a.s., X Production, e.vox, Firma 2.0 a kouč Aleš Kalina.

 


Pro více informací navštivte www.cesky-goodwill.cz nebo nás kontaktujte:

Markéta Nová

T:   +420 602 700 327

E:   marketa.nova@hpcg_cz


loga_partne__i.jpghttps://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html