On-line konzultace (dotazník) – Společenská odpovědnost organizací „Národní akční plán společenské odpovědnosti organizací v České republice“

On-line konzultace (dotazník) – Společenská odpovědnost organizací „Národní akční plán společenské odpovědnosti organizací v České republice“

Ministerstvo průmyslu a obchodu, Odbor podnikatelského prostředí a vnitřního obchodu, připravil ve spolupráci s portálem BusinessInfo.cz on-line konzultaci – Společenská odpovědnost organizací „Národní akční plán společenské odpovědnosti organizací v České republice“ s cílem získat náměty a návrhy od všech zainteresovaných subjektů, které se problematice Společenská odpovědnost organizací (CSR) intenzivně věnují.

Cílem průzkumu je získat náměty a návrhy od všech zainteresovaných subjektů, které se problematice Společenské odpovědnosti organizací (CSR) intenzivně věnují.

Výstupy z této veřejné konzultace budou využity pro přípravu „nového akčního plánu společenské odpovědnosti organizací v České republice”, který Ministerstvo průmyslu a obchodu bude předkládat vládě ČR do 30. září 2018 na základě Usnesení vlády ČR ze dne 25. ledna 2016 č. 49.

Velice si vážíme tohoto, že se o problematiku Společenská odpovědnost organizací zajímáte, a že si najdete cca 20 minut svého času pro vyplnění tohoto průzkumu.

Dotazník naleznete ZDE

Dotazník je možné vyplnit do 31.1.2018.

 

 https://www.viva-awa.com/sextoysindelhi https://www.sexvibrators.in/about_us
https://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html
https://amsp.cz/20210317-best-handheld-vacuum-cleane/
X