Pozvánka na workshop – ENVIROS – Ostrava – AMSP ČR je odborným partnerem akce

Pozvánka na workshop – ENVIROS – Ostrava – AMSP ČR je odborným partnerem akce

ENVIROS, s.r.o. a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR si Vás dovoluje oslovit s pozváním na školení v oblasti úspor energií a provozních nákladů pro malé a střední podniky a startupy. Podpora v rámci projektu START2ACT je součástí naší bezplatné asistence, kterou podnikům nabízíme ve spolupráci s AMSP ČR, jako odborným partnerem akce.

24. listopadu 2017, od 9:00 do 11:30

Severomoravský vzdělávací  institut s.r.o.
Vratimovská 624/11, Ostrava Kunčičky

V rámci projektu START2ACT, financovaném Evropskou Komisí z výzkumného a inovačního programu Horizon 2020 na základě grantové dohody č. 696069, nabízíme bezplatnou asistenci, workshopy a konzultace věnované problematice vhodných energeticky úsporných opatření a energetického managementu.

START2ACT poskytuje zdarma vědomosti a know-how přenesené na realizaci energeticky úsporných opatření, aby došlo k zapojení malých a středních podnikatelů a jejich zaměstnanců do oblasti udržitelné energie.

Na projektu START2ACT se podílí několik mezinárodních expertů z devíti Evropských zemí. Podrobnější informace k projektu najdete na webových stránkách http://cz.start2act.eu/.

Workshop je zaměřen na široké spektrum malých a středních podniků bez vymezení oblasti působení. Určen je především pro technické a energetické manažery. Registrace je bezplatná a registrovat lze i více účastníků za jeden subjekt.

Registraci s uvedením místa a počtu zúčastněných osob proveďte prosím nejpozději do pondělí 20. 11. 2017 prostřednictvím mailové adresy start2act@enviros.cz.

Pozvánka ke stažení ZDE.

Medailonky SOFTLINK ke stažení ZDE.https://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html
X