Projekty NOVUMM a NOVUMM KET realizované agenturou CzechTrade – podpora účasti malých a středních podniků na výstavách a veletrzích v zahraničí

Projekty NOVUMM a NOVUMM KET realizované agenturou CzechTrade – podpora účasti malých a středních podniků na výstavách a veletrzích v zahraničí

Projekty NOVUMM a NOVUMM KET realizované agenturou CzechTrade podporují účast malých a středních podniků na výstavách a veletrzích v zahraničí. Účastníci mají možnost získat podporu formou zvýhodněné služby v podobě objednání plochy, registrace a dalších v maximální hodnotě 80 000 Kč v projektu NOVUMM a 90 000 Kč v projektu NOVUMM KET.
AMSP ČR je jedním z partnerů agentury CzechTrade a vystupuje jako jeden z navrhovatelů zahraničních akcí do těchto projektů.

Podmínkou získání podpory je spoluúčast podniků na nákladech, jejíž výše se liší podle teritoria. Výše spoluúčasti, na veletrhu který se koná v Evropě, musí ze strany firem činit 50 %, na mimoevropských akcích pak pouze 30 %.

Interní projekty jsou financovány Evropskou unií prostřednictvím operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost (OP PIK), jehož řídicím orgánem je Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR. Všechny jsou určeny pro malé a střední podniky. Projekt NOVUMM nabízí účast na stovce veletrhů, NOVUMM KET (key enabling technologies) na 50 veletrzích zaměřených na klíčové technologie, mezi které patří například fotonika, mikro- a nanoelektronika, nanotechnologie, pokročilé materiály, průmyslové biotechnologie a pokročilé výrobní technologie.

Na veletrhy je možné se hlásit pomocí přihlášky, která se nachází na webových stránkách agentury CzechTrade – Programy EU.

Odkazy na weby projektů:
https://www.czechtrade.cz/programy-eu/oppik/novumm
https://www.czechtrade.cz/programy-eu/oppik/novumm-kethttps://www.viva-awa.com/sextoysindelhi https://www.sexvibrators.in/about_us
https://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html
X