Průvodce službami státní podpory pro rozvoj podnikání

Průvodce službami státní podpory pro rozvoj podnikání

Rádi bychom Vám představili nového Průvodce službami státní podpory pro rozvoj podnikání. Jedná se o společnou nabídku osmi státních institucí a MPO ČR sestavenou s akcentem na potřeby a snadnou orientaci podnikatelské sféry.

Inovační strategie ČR vytváří základní rámec a definuje výchozí podmínky pro přístup státu k podpoře rozvoje českých firem. Úspěšné uplatnění českých výrobků a služeb na zahraničních trzích souvisí s cíleným rozvojem komplexního systému asistence a služeb státu v rámci osy inovace – investice – infrastruktura – internacionalizace.

Z tohoto důvodu státní instituce vzájemně spolupracují a vytváří podpůrný ekosystém, který povzbuzuje firmy k inovacím a produkci výrobků a služeb s vyšší přidanou hodnotou. Služby a asistence zapojených institucí na sebe vhodně navazují, doplňují se a podnikatelům ve výsledku přináší větší efekt.

Cílem je zjednodušení přístupu firem k nabízené státní podpoře a asistenci, kdy je poskytována ucelená nabídka služeb pro všechny fáze podnikání – od myšlenky, přes realizaci nápadu, rozvoj podnikání, investice až po export.


Průvodce službami státní podpory pro rozvoj podnikání ke stažení ZDEVíce informací naleznete ZDE.

 

 https://www.viva-awa.com/sextoysindelhi https://www.sexvibrators.in/about_us
https://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html
https://amsp.cz/20210317-best-handheld-vacuum-cleane/
X