Registrace nového subjektu

Máte-li zájem stát se členem AMSP ČR, je třeba vyplnit členskou přihlášku. To můžete udělat buď prostřednictvím elektronického formuláře na této stránce a nebo si stáhnout přihlášku z přílohy a zaslat e-mailem na amsp@amsp.cz nebo poštou na naši adresu: AMSP ČR, Sokolovská 100/94, 186 00  Praha 8 – Karlín.

 

Vaše přihláška bude projednána na nejbližším zasedání představenstva (zasedá zpravidla každý poslední čtvrtek v měsíci vyjma letních měsíců a závěru roku) a budete vyrozuměni o přijetí. Následně Vám bude vystavena faktura na příslušnou výši členského příspěvku (v druhé polovině roku vždy alikvótní část) – viz platební řád.

 

Právoplatným členem se stáváte dle stanov po zaplacení členského příspěvku. Informace o výši členského příspěvku naleznete v Platební řádu ZDE. Získáte tak přístup k dalším službám, výhodám a benefitům určeným jen pro členy AMSP ČR. Členství je dobrovolné a je automaticky prodlužováno každý rok, pokud není ukončeno z důvodů uvedených v zániku členství dle Stanov AMSP ČR § 7 (https://www.amsp.cz/stanovy) nebo pokud se strany nedohodnou jinak.

 

ČLENSKÁ-PŘIHLÁŠKA (doc 96,00 KB)
MEMBERSHIP APPLICATION REGULAR MEMBERSHIP 2020 (doc 103 KB)
PŘIHLÁŠKA-POZOROVATELE (doc 96,00 KB)
MEMBERSHIP APPLICATION OBSERVER MEMBERSHIP 2020
(doc 355 KB)
PŘIHLÁŠKA-KOLEKTIVNÍHO-ČLENA
(doc 98 KB)

 

REGISTRACE RODINNÝCH PODNIKŮ ZDE.

 

REGISTRACE RODINNÝCH PODNIKŮ NESOUVISÍ S REGISTRACÍ A ČLENSTVÍM NOVÉHO SUBJEKTU V AMSP ČR (ČLENSKÁ PŘIHLÁŠKA – ČLEN, POZOROVATEL, KOLEKTIVNÍ ČLEN).

https://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html