ROK NOVÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ 2021 (Hlavní projekt AMSP ČR pro rok 2021)

ROK NOVÝCH PŘÍLEŽITOSTÍ 2021 (Hlavní projekt AMSP ČR pro rok 2021)

V novém roce 2021 jsme se v asociaci rozhodli vydat směrem pozitivním, a proto jsme pro vás připravili nový projekt: Rok nových příležitostí 2021. Cílem projektu je ukázat malým a středním firmám a živnostníkům cesty ke zvládnutí změn vyplývajících z krizového ekonomického období a k využití nových příležitostí a přístupů k podnikání. Rok 2021 bude rokem velkých změn, na které je nutné se adaptovat. AMSP ČR chce přinést inspiraci jak na to, kde hledat nové příležitosti.


Zvládnutí změn v podnikání v důsledku koronavirové krize

Hlavním tématem modulu I. budou dopady na podnikání v důsledku koronavirové krize. Ukážeme si, proč podnikání nenechat, jak se adaptovat na změnu, jak stabilizovat podnikání a více.


Produktivita, nový přístup k zákazníkům a partnerům, udržitelnost a CSR

V modulu II. se budeme věnovat novým přístupům k zákazníkům, k produktivitě a ke komunikaci s partnery. Představíme alternativní způsoby poskytování služeb v B2C a v B2B, potřeby zákazníka v nových podmínkách a více.


Nové přístupy k řízení týmu a práce se zaměstnanci

V modulu III. budeme řešit řízení lidí na dálku, nové přístupy šéfů, alternativní formy práce (home office, zapůjčení zaměstnance, tipy, best practice, úskalí legislativy) a více.


Marketingové, technologické a digitální trendy

V modulu IV. se přiblížíme tématům jako je Influencer marketing v MSP, využívání interaktivního marketingu, trendy ve virálních kampaních, technologické a digitální trendy v hodnotovém řetězci, a více.


Hlavní aktivity projektu

 

  • Průzkumy a analýzy, kurzy k modulovým tématům, setkání Univerzitní platformy.
  • Čtvrtletní konference, workshopy, odborné debaty, webináře, podcasty.
  • Webový blog, edukační kampaně, tiskové zprávy, soutěž o Cenu AMSP ČR, měsíční Zpravodaj – novinky v projektu.

 


Více informací o projektu naleznete ZDE.


 

REGISTRACE DO PROJEKTU

Jsou pro Vás tato témata zajímavá?
Staňte se součástí projektu a získejte aktuality a pozvánky na akce přednostně!
Dokonce se můžete zapojit do diskuse s ostatními členy projektu. Jak?

 

Na webové stránce projektu úplně dolů zadejte svůj e-mail do registračního formuláře a novinky Vám budou chodit okamžitě. Nebo se můžete zaregistrovat i jako člen projektu, vytvořte si svůj profil a můžete být v kontaktu i s ostatními členy. Máte možnost si k webu stáhnout i aplikaci pro ještě pohodlnější a okamžité získání pozvánek, článků, výsledků průzkumu a analýz, edukačních videí a jích aktualit.

Účast v projektu je ZDARMA.

 

Generální partneři projektu

Generální mediální partner projektu

 https://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html