Setkání projektových partnerů v Praze na druhém vzdělávacím školení k projektu BECOMING

Setkání projektových partnerů v Praze na druhém vzdělávacím školení k projektu BECOMING

V polovině dubna se v týdnu před velikonočními svátky projektoví partneři projektu BECOMING, organizovaného v rámci programu Erasmus+, účastnili druhého mezinárodního vzdělávacího školení v Praze.

Během týdenního školení měli účastníci nejprve možnost otestovat výsledky balíčku služeb v oblasti kariérního poradenství a rozvoje pro pracovníky malých a středních podniků s nižší kvalifikací. Následně byly rozpracovány a definovány nadcházející úkoly a konkrétní kroky pro další projektový výstup, kterým bude sada volně přístupných materiálů a nástrojů pro individuální plánování kariéry a rozvoj těchto pracovníků. Za tímto účelem se účastníci školení zabývali mimo jiné také různými metodickými a pedagogickými přístupy, vyměnili si své zkušenosti s užitečnými online nástroji pro tvorbu vzdělávacích materiálů a některé z nich měli možnost si také sami vyzkoušet.

Školení bylo pro všechny zúčastněné velice přínosné a již nyní se partneři těší na další spolupráci na projektu během příštího mezinárodního setkání projektového konsorcia, které je naplánováno na červen tohoto roku v italské Pescaře.

 

 

Fotografie:

 https://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html