Shlédněte videopříběh vítěze soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2019 v kategorii Střední firma, kterým se stala společnost Alika, a.s.

Shlédněte videopříběh vítěze soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2019 v kategorii Střední firma, kterým se stala společnost Alika, a.s.

Společnost ALIKA je přední českou potravinářskou firmou, zabývající se výrobou pražených ořechů a slaných snacků, balením sušeného ovoce a olejnatých semen. Na trhu zaujímá své místo již od roku 1992. Současná společnost ALIKA a.s. svůj výrobní program průběžně rozšiřuje v souladu s požadavky moderního způsobu pražení, balení a distribuce. Dnes se svou produkcí více než 8 500 tunami zpracovaných surovin nebo 27 miliony kusy hotových výrobků ročně patří k největším středoevropským pražírnám. Na výrobní ploše 2 000 m2 zaměstnává v průměru 70 výrobních dělníků z celkového počtu cca 100 zaměstnanců. Součástí výrobního závodu jsou i vlastní řízené sklady surovin, hotových výrobků nově i chlazené sklady. Od roku 2014 provozuje ALIKA také vlastní firemní školku pro děti zaměstnanců společnosti. www.alika.cz.

Chcete i Vy takto zviditelnit svou rodinnou značku? Posuňte svůj rodinný business dál! Přihlaste se do 9. ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku!

Equa bank Rodinná firma roku hledá inspirativní příběhy rodinných firem, které úspěšně překonaly mnohá úskalí v podnikání, zakládají si na dobrém jménu, čestném jednání a tradici firmy, kterou zamýšlejí zachovat prostřednictvím svých následníků i pro další generace. Rodinné firmy podnikají promyšleně, odpovědně, v dlouhodobém horizontu a také pomáhají v místě, kde působí. Je pro ně důležitá i podpora rodiny v podnikání či sdílení zkušeností.

Rodinnou firmu je možné přihlásit do soutěže do 10. září 2020.

Všichni přihlášení budou mít jedinečnou možnost, zúčastnit se osobního setkání s místopředsedou vlády, ministrem průmyslu a obchodu a ministrem dopravy Karlem Havlíčkem dne 26.8.2020 v Praze. Tato otevřená diskuze bude jen pro Vás, rodinné podniky, které se přihlásili do soutěže.

Soutěž Equa bank Rodinná firma roku organizuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR). Generálním partnerem soutěže je Equa bank, a.s. Partnery soutěže jsou Deloitte, Amper Market, a.s., Slavia pojišťovna, a.s.

 

 

   Harmonogram 9. ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2020

Více informací naleznete zde:
http://www.rodinnafirmaroku.cz/X