Vítězem 3. ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2014 se stala firma LIKO-S, a.s.

Vítězem 3. ročníku soutěže Equa bank Rodinná firma roku 2014 se stala firma LIKO-S, a.s.

LIKO-S, a.s. si odnáší také cenu veřejnosti. Třetí ročník soutěže „Equa bank RODINNÁ FIRMA ROKU“ má svého vítěze. Stala se jím společnost LIKO-S, a.s., která se zaměřuje na výrobu a montáž halových objektů, montovaných budov, zámečnickou práci na zakázku a specifickými akusticko-izolačními realizacemi. Na druhém místě se umístila firma Dvořák – svahové sekačky s.r.o., která vyvíjí, vyrábí a servisuje svahové sekačky. Třetí místo získala společnost LASKI, s.r.o., jež se zabývá výrobou komunálních strojů. Historicky první Cenu veřejnosti získala též společnost LIKO-S, a.s. Veřejnost tím potvrdila kvality této rodinné firmy. Slavnostní vyhlášení vítězů proběhlo 13. listopadu 2014 u příležitosti Dne podnikatelů České republiky.


„První místo v soutěži je pro nás obrovskou satisfakcí za 22 let naší historie a potvrzením toho, že důraz, který klademe na naši firemní filozofii a hodnoty, které nás spojují, a ze kterých jsme nikdy neuhnuli, jsou správné. Je skvělé, že  tato soutěž oceňuje české firmy, které nikdy neztratily svůj morální kompas a mohou být pro ostatní příkladem. Nejlepší je ten, kdo je nejtvrdší sám k sobě, kdo se dokáže podívat dál, než ostatní, kdo je o 5 minut dříve tam, kde ostatní dorazí o pět minut později,“ říká Libor Musil, předseda představenstva firmy LIKO-S, a.s.

TZ_2014_11_18_vitez_3rocniku_Equa_bank_rodinna_firma_roku_final.doc TZ_2014_11_18_vitez_3rocniku_Equa_bank_rodinna_firma_roku_final.doc (351,50 KB)

 1.místo-LIKO-S

EBRFR_2014_1.misto_LIKO_S_1.jpg 


2.místo-DVOŘÁK svahové sekačky

EBRFR_2014_2.m__sto_DVO____K_svahov___seka__ky_1.jpg 

3.místo-LASKI

EBRFR_2014_3.misto_LASKI_1.jpg

Fotogalerie ze Dne podnikatelů 2014:


https://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html