AMSP ČR a TA ČR uzavřely memorandum o spolupráci

AMSP ČR a TA ČR uzavřely memorandum o spolupráci

Praha, 17. dubna 2019. Místopředseda představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) Zdeněk Tomíček a předseda Technologické agentury ČR (TA ČR) Petr Konvalinka podepsali memorandum, ve kterém se AMSP ČR a TA ČR zavázaly k vzájemné podpoře v oblasti vědy a výzkumu.

Deklarovaná podpora zasahuje nejen spolupráci při propojování akademické a veřejné sféry s malými a středními podnikyi, ale také např. spolupráci v intencích vládní Inovační strategie ČR 2019-2030, spolupráci na legislativních návrzích dopadajících na oblast VVI či další rozvoj rodinného podnikání.

Vzájemná spolupráce započne již v první polovině května, kdy Českou republiku navštíví oficiální delegace v oblasti aplikovaného výzkumu a vývoje, a to z Taiwanu a z čínské provincie Jiangsu. V souvislosti s těmito delegacemi budou pořádány semináře a dny vzájemné spolupráce. Členové AMSP ČR, kteří mají o mezinárodní spolupráci s taiwanskými a čínskými partnery v aplikovaném výzkumu zájem, jsou na akce srdečně zváni.https://www.viva-awa.com/sextoysindelhi https://www.sexvibrators.in/about_us
https://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html
https://amsp.cz/20210317-best-handheld-vacuum-cleane/
X