AMSP ČR podporuje částečné uvolnění podnikání se specifickým režimem

AMSP ČR podporuje částečné uvolnění podnikání se specifickým režimem

V návaznosti na připravovanou matici opatření Ministerstva zdravotnictví a diskusi k rozvolňování podmínek podnikání podporuje AMSP ČR návrh Ministerstva průmyslu a obchodu (MPO). Ten směřuje při zlepšení epidemiologické situace na úroveň 3 ze zmíněné matice k tomu, aby byly spuštěny všechny omezené provozy za podmínky specifického režimu, který by se týkal např. omezení počtu klientů, zákazníků, m2 apod.

AMSP ČR přijímá velké množství podnětů zejména drobných firem a živnostníků, jako například kadeřníků, kosmetiček, manikérek, pedikérek, ale i drobných obchodníků, kteří žádají alespoň o minimální možnost začít pracovat. Jsou připraveni zodpovědně dodržovat nastavená hygienická opatření vč. dezinfekcí, roušek, rozestupů, v některých případech i štítů při práci, do kterých stejně investovali již v jarní vlně koronaviru. Jsou schopni zabezpečit dle objednávek minimální kontakt klientů či zákazníků mezi sebou. AMSP ČR má také řadu rozhořčených reakcí malých obchodníků např. s oděvy a obuví, kteří musejí mít zavřeno a poukazují na hypermarketová oddělení s tímto sortimentem, která zůstala otevřena.

AMSP ČR spolu se Svazem průmyslu a dopravy ČR navíc vypracovala a 9. listopadu 2020 zveřejnila podrobný manuál k hygienickým opatřením ve firmách 2.0 v souvislosti s Covid-19 riziky. Současně vyzvala všechny zaměstnavatele k dodržování těchto opatření na pracovištích.

Tisková zpráva ke stažení zde:
TZ-2020-11-13-AMSP ČR podporuje uvolnění podnikání se specifickým režimemhttps://www.viva-awa.com/sextoysindelhi https://www.sexvibrators.in/about_us
https://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html
https://amsp.cz/20210317-best-handheld-vacuum-cleane/
X