Čínské dozvuky: AMSP ČR připravuje podnikatelské zázemí v zemi středu

Čínské dozvuky: AMSP ČR připravuje podnikatelské zázemí v zemi středu

Rok zdarma nové kancelářské, skladové a výrobní prostory. Vyhledání čínských lokálních partnerů a personální, právní a marketingové poradenství. Dostupné ubytování, mezinárodní škola pro děti, spolupráce s místní vysokou školou technickou a vazba na německé průmyslníky vyrábějící v Číně.  To jsou základní parametry exkluzivní dohody, kterou pro naše firmy v nejlidnatější čínské oblasti Guangdong dojednala v posledních dnech AMSP ČR. Asociace nabízí rovněž nově  svým členům zdarma služby předního českého sinologa, tlumočníka  a právníka.

Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR zahajuje nábor tuzemských podnikatelů do nově budované kancelářské a průmyslové zóny Sino-German Metal Eco City (http://www.metal-eco-city.com/ ). Jedná se o moderní industriální park, v nejlidnatější čínské provincii Guangdong, v severní části milionového města Jieyang (http://metal-eco-city.com/index.php?id=11), v blízkosti Kantonu a Hongkongu. Projekt vzniká v úzké kooperaci čínské Zhongde Metal Group a německé mezinárodní obchodní komory AHK (Delegation der Deutschen Wirtschaft). České podniky budou v reprezentovány AMSP ČR. Na základě dohody získávají naši podnikatelé, doporučení a vybraní Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, následující podmínky:

 

Nájem:

–          Kanceláře do 100 m2 v prvním roce zdarma

–          Sklady a výrobní prostory do 2700 m2 v prvním roce zdarma

 

Poradenství:

–          Výběr personálu, čínské právo a legislativa, marketing zdarma

 

Možnosti ubytování přímo v technologickém parku:

–          Ronjiang Hotel, 5 hvězdiček, 50 eur/den

–          Jingye Hotel, 4 hvězdičky, speciální business room, 40 eur/den

–          Vlastní byt (v roce 2016 budou přímo v patku dobudovány byty k pronajmutí)

 

Dále nabízíme:

–          Mezinárodní školu pro děti přímo technologickém parku

–          Vysokou školu technickou,  budovanou v kooperaci s Hochschule Esslingen

–          Stravování (čínské a západní restaurace) v ceně 14 eur/den

–          Obchody a restaurace otevřeny ve všední den i víkendy

–          Integrovaná autobusová doprava v celém městě

 

K prohlídce celého technologického parku AMSP ČR zajistila:

–          Dopravu z nejbližšího mezinárodního letiště do Sino-German Metal Eco City a zpět na letiště zdarma (let z ČR do Číny není hrazen)

–          Ubytování ve 4 nebo 5 hvězdičkovém hotelu na dobu 2 dní zdarma

–          Kompletní prohlídky technologického parku a prostor zdarma

–          Německy a anglicky mluvící pracovníky technologického parku zdarma

 

AMSP ČR dále nabízí možnost zúčastnit se speciální konference k využití technologického parku našimi malými a středními firmami:

–          Termín: 6-8/6/2016

–          Místo: Technlogický a úrůmyslový park  Sino-German Metal Eco City,  Jieyang

–          Název konference: The 2nd Chinese-German SME Conference 2016

–          Pobyt,  ubytování, strava, prohlídka parku, odvoz a dovoz na mezinárodní letiště ZDARMA

–          Let ČR-Čína a zpět není hrazen

 

Se vstupem na čínský trh pomohou členům AMSP ČR  experti z portálu Protokolos

 

„Čína opravdu žije jiným tempem a má na svět jiný pohled a specifický způsob jednání i etikety, kterému je třeba porozumět“, říká Vít Vojta, přední český sinolog, tlumočník a právník, který spolupracuje s českými i zahraničními firmami mimo jiné prostřednictvím internetového portálu Protokolos.

 

Vít Vojta se věnuje Číně celý svůj profesní život: roku 1994 otevřel nejprve samostatnou kancelář, pak se stal statutárním orgánem několika společností především v Shanghaji a také v Hong Kongu, takže měl možnost poznat v  praktické rovině čínské obchodní právo a rovněž obchodní právo HongKongu. Nedávno se stal jedním z expertů portálu Protokolos, který propojuje experty na zahraniční trhy s požadavky především malých a středních podnikatelů.

 

Vít Vojta pořádá vstupní workshopy, připravuje analýzy trhu a navrhuje postup spolupráce s čínskými partnery tak, aby celá cesta byla co nejjednodušší a nejefektivnější a aby se obě strany vyhnuly zbytečným omylům a předsudkům. I firemní prezentaci pomáhá koncipovat tak, aby byla čínské straně srozumitelná, aby partner pochopil, co je jádrem nabídky.

 

Zcela unikátním know-how Víta Vojty je mediace. „Bývám pověřen jako poradce tím, abych vstupoval do komunikace s čínskou stranou, abych případně vysvětloval pohledy na věc a jednání určitým způsobem nahlížel z obou stran, aby nedorozumění bylo co nejméně, aby obě strany neodcházely s pocitem, že jsou tam jakási temná místa, a aby jednání byla co nejhladší“, vysvětluje Vít Vojta.

 

Vít Vojta je prostřednictvím portálu Protokolos k dispozici členům AMSP ČR na www.protokolos.com. Protokolos je globální internetovou platformou pro zahraniční obchod. Registrovaným členům dává možnost vybrat si vhodného experta ke spolupráci na zahraničním trhu a přináší i zajímavé informace o cílových trzích z pohledu expertů. Členům AMSP je u příležitosti tohoto speciálu k dispozici limitovaná registrace zdarma po předchozí objednávce na info@protokolos_com.


Tisková zpráva ke stažení zde:

TZ_2016_04_19_Cinske_dozvuky_pro_male_podnikatele.doc TZ_2016_04_19_Cinske_dozvuky_pro_male_podnikatele.doc (132,50 KB)https://www.viva-awa.com/sextoysindelhi https://www.sexvibrators.in/about_us
https://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html
https://amsp.cz/20210317-best-handheld-vacuum-cleane/
X