LIVA Předslavice se stala „Rodinnou firmou roku 2012“

LIVA Předslavice se stala „Rodinnou firmou roku 2012“

Cenu převzal při příležitosti slavnostního večera jubilejního 10. Ročníku Dne podnikatelů České republiky dne 20.11.2012 v pražském hotelu Ambassador zakladatel společnosti Václav Jungwirt.

Prestižní ocenění mu předal za Asociaci malých a středních podniků a živnostníků České republiky předseda představenstva Karel Havlíček a za vyhlašovatele soutěže správní ředitel a člen představenstva Equa bank Leoš Pýtr.

Zakladatel oceněné společnosti byl atmosférou galavečera a samozřejmě i prestižním oceněním dojat. „Jsem nesmírně potěšen, že se naší firmě dostalo takového významného ocenění. Je jen dobře, že se právě Equa bank jako mladá dynamická banka rozhodla věnovat českým rodinným firmám. Podle mého názoru si totiž právě rodinné firmy jako významný stabilizační prvek českého podnikatelského prostředí v současné době zaslouží větší pozornost a podporu, jaké se jim dostává jinde v Evropě. A jsem potěšen, že se tomu také děje a že jsme mohli být u toho,“ uvedl v rámci slavnostního večera jednatel a zakladatel společnosti LIVA Předslavice Václav Jungwirt.

Rodinné podnikání ocenil i předseda Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR Karel Havlíček: „Domnívám se, že střední a drobné podniky čekají dobré časy. Protože jsme se poučili z krize. Je třeba si uvědomit, že v Evropě kontrolují osmdesát procent obchodu právě rodinné firmy a že jsou hnacím motorem rozvoje.“

Unikátní ocenění získala LIVA Předslavice, jako člen Asociace, na základě vyhodnocení řady ekonomických i neekonomických kritérií. Odborná porota, kterou tvořili zástupci Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR a specialisté Equa bank, ocenila nejen hospodářské výsledky a ekonomické ukazatele, ale i takové faktory, jako jsou společenská odpovědnost, pro-sociální chování a korporátní citlivost společnosti LIVA jako významného regionálního zaměstnavatele v oblasti jihozápadních Čech a agilního člena Asociace.

„Rodinné firmy jsou motorem ekonomiky. Jejich majitelé je nebudují kvůli okamžitým ziskům, ale s vidinou dlouhodobé perspektivy. Proto Equa bank od počátku svého vstupu na trh podporuje rodinné podnikání, a proto jsme se také rozhodli vyhlásit cenu Rodinná firma roku 2012,“ vystihl základní podnikatelské hodnoty, které jsou vlastní i společnosti LIVA, správní ředitel a člen představenstva Equa bank Leoš Pýtr.

Equa bank je spolupracujícím partnerem Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Cenu „Rodinná firma“ vyhlašovala letos poprvé. Na český trh vstoupila v roce 2011 a jako první z trojice nových bankovních domů se začala věnovat firemní klientele, především malým a středním podnikatelům.

OHO_1622_1.jpg

OHO_1628_1.jpg

OHO_1630_1.jpg

1636_1.jpg

1638_1.jpg

OHO_1668_1.jpg

OHO_1670_1.jpghttps://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html