Revoluce na internetu: AMSP ČR a Mediatel spouští katalog Mistři řemesel

Revoluce na internetu: AMSP ČR a Mediatel spouští katalog Mistři řemesel

Nejobsáhlejší katalog řemeslníků www.mistriremesel.cz byl představen na veletrhu Střechy Praha / Řemeslo Praha. V den zahájení portálu obsahoval již 17.896 kontaktů na dodavatele, přičemž jako vůbec první tuzemský vyhledávač rozlišuje řemeslníky garantované od ostatních, neboť spotřebitel okamžitě vidí, je-li jeho dodavatel členem profesního spolku. Stejně tak je prověřováno každé IČO a do seznamu se tak nedostanou firmy bez odpovídající živnosti, zajišťující odbornou kvalifikaci. AMSP ČR tak naplňuje základní poslání Roku řemesel 2016 – podporovat kvalitu řemeslné práce.

Seznam řemeslníků, členění dodavatelů na garantované a ostatní, možnost hodnocení jejich kvality, filtry podle profesí a regionů a vše o profesních spolcích. To jsou jen některé parametry největšího vyhledávače řemeslníků, který připravila společnost Mediatel,  AMSP ČR a všechny důležité cechy a řemeslná společenstva v rámci Roku řemesel 2016. Portál je pro zákazníky ZDARMA a umožňuje nejen pohodlné vyhledávání, ale v případě problémů může spotřebitel u garantovaných dodavatelů zaslat v případě jakéhokoliv problému podnět, kterým se budeme okamžitě zabývat. Katalog www.mistriremesel.cz  disponuje nemodernějším redakčním zázemím a je propojen jak se všemi významnými profesními spolky, tak s Asociací malých a středních podniků a živnostníků ČR, která zaručuje zákazníkům jeho aktuálnost. Na seznamu může figurovat každý řemeslník, který má odpovídající živnostenský list, členové profesních spolků spolupracujících v projektu Rok řemesel 2016 získávají navíc přednostní pozice na vyhledávači, známku garantovaného dodavatele a výhodu pro spotřebitele, na základě které může řešit problém vzniklý při dodávce přímo s příslušným profesním spolkem. 

Dne 21.1.2016 byla na veletrhu Řemeslo / Střechy / Solar Praha zahájena kampaň na jeho podporu, jejímž cílem je vytvořit z portálu nejvyužívanější řemeslný katalog v ČR. Hned první workshopy, kde jsme prezentovali jeho možnosti vzbudily na veletrhu mimořádný ohlas jak u spotřebitelů, tak u kvalifikovaných řemeslníků. Katalog se bude postupně naplňovat dalšími řemeslníky, kteří mají možnost editovat si nejen základní informace o firmě, ale rovněž úspěšné zakázky, články a informace ze svého oboru. Portál tak zároveň slouží jako internetová prezentace pro dodavatele, kteří nemají vlastní internetové stránky. Web bude doplněn nejaktuálnějšími profesními událostmi, spotřebitelé si mohou pohodlně vyhledat nejčastější dotazy ke každému řemeslu a mohou zpětně hodnotit kvalitu odvedené práce.


          logo_mistri_remesel_1.jpg           www.mistriremesel.cz          logo_mistri_remesel_1.jpgFotografie ze slavnostního zahájení veletrhu Střechy Praha / Řemeslo Praha, tiskové konference a předávání Ocenění za řemeslný počin (21.1.2016):

galerie_st__echy_540px.pnghttps://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html