Zúčastněte se konference k digitalizaci a kybernetické bezpečnosti k projektu RUP 2023 (21. 9. 2023 v Praze, hotel STEP)

Zúčastněte se konference k digitalizaci a kybernetické bezpečnosti k projektu RUP 2023 (21. 9. 2023 v Praze, hotel STEP)

Dovolujeme si vás pozvat na 3. konferenci v projektu Rok udržení podnikání 2023, která bude zaměřena na digitalizaci a kybernetickou bezpečnostKonference se koná 21. září 2023 od 9:00 h ve WELLNESS HOTEL STEP (Malletova 1141/4, 190 00, Praha 9).


Na konferenci se dozvíte, jak se vyvíjí směrnice NIS2 a jakých firem se to týká?

Jak se ochránit proti kyberútokům a odkud hrozí největší riziko?

Proč vzdělávat své zaměstnance v digitalizaci?


 

Umělá inteligence má velký potenciál zlepšit kvalitu našeho života i celé společnosti. Souhlasíte s tímto tvrzením nebo na to máte jiný názor? Ovlivní AI počet pracovních míst? Přijďte s námi diskutovat nad těmito tématy.

  • Tipy a inspirace na zvyšování efektivity a produktivity, digitalizace, elektromobility a zaměření na kybernetickou ochranu. 
  • Výměna osvědčených postupů od odborníků napříč různými segmenty, to je hlavním cílem konference projektu RUP 2023. 
  • Využití digitálních technologií v nejrůznějších oblastech výroby i života společnosti již patří neodmyslitelně k součásti lidského bytí.
  • Konference je určena pro všechny, kteří chtějí být v obraze a mít přehled o aktuálních novinkách v AI, digitalizaci a kybernetické bezpečnosti. 

 

 Konference je vhodná pro majitele firem, CEO a management. 

Neváhejte a registrujte se. Kapacita je omezena.

Registrace zdarma. https://amsp.cz/wp-includes/theme-compat/12220058.html